.

.

CH 2 парчиња Tatting Шатл Алатка за Чипка Одлуки DIY Занает Шиење Додатоци

CH 2 парчиња Tatting Шатл Алатка за Чипка Одлуки DIY Занает Шиење Додатоци

евалуација:

DEN 39.84
Од стока
Во магацинот

На tatting шатл е направен со премиум квалитет на материјали за кои се гарантира подолго траење. 100% сосема нов и висок квалитет.Погоден за Рака Чипка Одлуки, Шиење, ткаење разни украси.Тоа е многу удобно да се одржи, кога работат на бродови.Пакет содржи : 1 Сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи