.

.

EK-10 Розова Компјутерска Тастатура (Сребрена/Зелена LED)

EK-10 Розова Компјутерска Тастатура (Сребрена/Зелена LED)

евалуација:

DEN 407.76
Од стока
Во магацинот

【Практични & Ергономски Дизајн】површината на тастатура е направена од метал, доста силна и стабилна.Доаѓа со Целосна нумеричката тастатура и позлатени отпорност на слободен USB(USB2.Брзо копчињата со средна отпорност, прецизни actuation, и тактилни судрат повратни информации.

Детални спецификации

Додатоци на производи