.

.

Еден Пар 5 LB Barbell Плочки, Погодни за Стандард 2 Barbell Бар Вежби со Тегови Плоча, за Дома Салата Кревање Обука

Еден Пар 5 LB Barbell Плочки, Погодни за Стандард 2 Barbell Бар Вежби со Тегови Плоча, за Дома Салата Кревање

евалуација:

DEN 1103.76
Од стока
Во магацинот

【Стандард Лост Лист】Одговара на сите Олимписки barbells со 2-инчен ракави.Секоја плоча може да се пофали IWF стандард во дијаметар и дебелина варира во зависност од телесната тежина (потенки ширина од повеќето споредливи плочи на пазарот, овозможувајќи поголема тежина да бидат вчитани на бар.). 【Обука од Суштинско значење Производ】 добра тежина плоча поставена е централен за модерна обука.Изведување на Олимписките лифтови, squats, и deadlifts безбедно и сигурно со нашите тешки. 【Дизајн Ригорозни】Стручно дизајниран од нерѓосувачки челик "закачи" insert дека останува цврсто седи, да ги задржи рамнотежата. 【Трајни】Со ниска еластичност, можат да го издржат повтори капки. 【Природен Материјал】 производот е направен од 100% со висока густина леано железо материјал.Детали за производот : Пакување големина : 20 x 15 x 7.5 cm / 7 x 6 x 3 во Производот дијаметар : 9.6 во Нето тежина : 10 LB Број на производи : 2 Производи вклучуваат : 2 x 5 LB Браник Тежина Плочи.

Детални спецификации

Додатоци на производи