.

.

Стивен Јосиф SJ119710 Мрзливост Вшмукување Чаша на Силиконски Плоча, 8-инчен Дијаметар

Стивен Јосиф SJ119710 Мрзливост Вшмукување Чаша на Силиконски Плоча, 8-инчен Дијаметар

евалуација:

DEN 506.88
Од стока
Во магацинот

Направи оброк повеќе забава за сите со овие неверојатни силикони плочи опремени со вшмукување чаша на дното за да се задржи плоча точно каде што сакате тоа додека вашиот kiddo јаде *игра со* нивните оброк.Дизајниран со симпатична печати во поголем од 3 прегради на плоча и направена од ултра меки силиконски што е машина за миење садови безбедно.Оваа плоча е секој родител или даватели на нега сон и ги координира назад со остатокот од оброк време за собирање.Супер мек силикон со симпатична отпечатоци да се задржи оброк забава; Направен со вшмукување чаша за да се задржи плоча каде што сакате тоа и карактеристики 3 прегради; машина за миење Садови безбедно. 100% силикони; Околу 8 инчи дијаметар.Од 1981 година, Стивен Јосиф е посветен на создавање на забава и уникатни подароци додека му услуга на нашите клиенти кои надминуваат нивните очекувања!Ние сме посветени да остане верен на основни вредности на кој компанијата е основана : ќе се фокусира на деталите, ние произведуваат највисок квалитет на производи, и ние веруваме во правење на нашите клиенти среќни!.

Детални спецификации

Додатоци на производи