.

.

GemPro Табличка Светла LED Ознака Светилки за Ауди А3 S3 A4 S4 A6 S6 A8 S8 Q7 RS4 Лиценца Број Плоча Светилки, 6000K Xenon Бела, 2 Пакети

GemPro Табличка Светла LED Ознака Светилки за Ауди А3 S3 A4 S4 A6 S6 A8 S8 Q7 RS4 Лиценца Број Плоча Светилки,

евалуација:

DEN 393.36
Од стока
Во магацинот

[ КОМПАТИБИЛНОСТ ] - Ова ДОВЕДЕ табличка светлина собранието компатибилен со 2004 - 2012 Ауди А3/S3, 2008 - 2009 Година A3 Cabriolet, 2001 - 2005 A4/S4 B6 (8 E/8 H), 2005 - 2009 A6/C6 (4 F), 2003 - 2007 A8/S8 Д3 (4 E), 2007 - 2009 Q7, 2006 - 2008 RS4/Avant quattro, 2006 - 2008 RS4/Avant quattro, 2008 - 2009 година RS6 плус/Avant. [ 3 X ПОСВЕТЛА ОТКОЛКУ ОЕМ СВЕТИЛКИ ] - Секоја ПРЕДВОДЕНА од страна маркер светлина вграден во 18 компјутери висока моќност SMD LED чипови и да формираат една целосна супер осветлувајќи лента на LED светло.Обезбеди најмалку 3 пати посветла од ОЕМ страна маркер. [ PLUG AND PLAY ] - Едноставно се Отстрани Оригинални Домување 1-Година на поправка или замена гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи