.

.

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama Панталони

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama

евалуација:

DEN 719.04
Од стока
Во магацинот

совршен за секојдневно живеење.S : Должина 38.9 ВО Хип 44.5 ВО Половината 27.Еластична затворање.Drawstring панталони жените colocation со култури блузи,спортски градник,јога tees,активни тенкови итн.5 ВО Inseam 28.совршен за lounging,патување,одмор или јога,голф,трчање,џогирање,фитнес тренингот и други активности.Activewear,Loungewear стил одлично за четири сезони,и фитинг.4 ВО Хип 50.6 ВО Хип 47.7 ВО Inseam 28.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.3 ВО Inseam 28.Пред ставање на ред,ве молиме проверете специфична големина.5 ВО Хип 41.3 ВО Половината беа 25,5 ВО Хип 39.Еластична Глуждот Scrunch.9 ВО Inseam 28.Памук Смеса.XXL : Должина 40.Машина за миење или рака мие, хлор.М : Должина 39. 20% Памук, 80% Полиестер,Лесни и Дише фитили далеку пот.Женска Секојдневен Sweatpants,ткаенина е супер еластичен,меки и удобни,кожни-Пријателски,навремено-бесплатно,атлетски joggers функција на 4-начин-се водат и само како втор слој на кожата,тие ви обезбеди максимална удобност за да се обезбеди сите-ден активен слободни.9 ВО Половината 32.9 ВО Половината 35.Жените Sweatpants Joggers,Еластичен и Прилагодлив Корселе,удобно и опуштено се вклопуваат.Два страна длабоки џебови доволно да се одржи вашите раце,телефон,паричник,копчиња,итн,лесно да пристапите.

Детални спецификации

Додатоци на производи