.

.

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama Панталони

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama

евалуација:

DEN 719.04
Од стока
Во магацинот

9 ВО Хип 44.5 ВО Inseam 28.L : Должина 39.Activewear,Loungewear стил одлично за четири сезони,и фитинг.5 ВО Хип 41.7 ВО Inseam 28.Пред ставање на ред,ве молиме проверете специфична големина.Два страна длабоки џебови доволно да се одржи вашите раце,телефон,паричник,копчиња,итн,лесно да пристапите.Еластична Глуждот Scrunch. 20% Памук, 80% Полиестер,Лесни и Дише фитили далеку пот.совршен за lounging,патување,одмор или јога,голф,трчање,џогирање,фитнес тренингот и други активности.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Женска Секојдневен Sweatpants,ткаенина е супер еластичен,меки и удобни,кожни-Пријателски,навремено-бесплатно,атлетски joggers функција на 4-начин-се водат и само како втор слој на кожата,тие ви обезбеди максимална удобност за да се обезбеди сите-ден активен слободни.Машина за миење или рака мие, хлор.

Детални спецификации

Додатоци на производи