.

.

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama Панталони

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama

евалуација:

DEN 719.04
Од стока
Во магацинот

4 ВО Хип 50.9 ВО Половината 32.XL : Должина 40.L : Должина 39.9 ВО Inseam 28.Два страна длабоки џебови доволно да се одржи вашите раце,телефон,паричник,копчиња,итн,лесно да пристапите.Еластична затворање.Женска Секојдневен Sweatpants,ткаенина е супер еластичен,меки и удобни,кожни-Пријателски,навремено-бесплатно,атлетски joggers функција на 4-начин-се водат и само како втор слој на кожата,тие ви обезбеди максимална удобност за да се обезбеди сите-ден активен слободни.совршен за lounging,патување,одмор или јога,голф,трчање,џогирање,фитнес тренингот и други активности.Машина за миење или рака мие, хлор.Еластична Глуждот Scrunch.Activewear,Loungewear стил одлично за четири сезони,и фитинг.9 ВО Половината 35.S : Должина 38.Памук Смеса.5 ВО Половината 27.9 ВО Inseam 28.Жените Sweatpants Joggers,Еластичен и Прилагодлив Корселе,удобно и опуштено се вклопуваат.М : Должина 39.7 ВО Половината 29.совршен за секојдневно живеење.XXL : Должина 40.

Детални спецификации

Додатоци на производи