.

.

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama Панталони

LUYAA Жените Опуштено Собере Мека Jogger Sweatpant со Џебови за Водење на Јога Тренингот Голф Секојдневен Pajama

евалуација:

DEN 719.04
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Еластична Глуждот Scrunch. 20% Памук, 80% Полиестер,Лесни и Дише фитили далеку пот.Еластична затворање.Машина за миење или рака мие, хлор.Женска Секојдневен Sweatpants,ткаенина е супер еластичен,меки и удобни,кожни-Пријателски,навремено-бесплатно,атлетски joggers функција на 4-начин-се водат и само како втор слој на кожата,тие ви обезбеди максимална удобност за да се обезбеди сите-ден активен слободни.Жените Sweatpants Joggers,Еластичен и Прилагодлив Корселе,удобно и опуштено се вклопуваат.Drawstring панталони жените colocation со култури блузи,спортски градник,јога tees,активни тенкови итн.Два страна длабоки џебови доволно да се одржи вашите раце,телефон,паричник,копчиња,итн,лесно да пристапите.совршен за секојдневно живеење.Activewear,Loungewear стил одлично за четири сезони,и фитинг.совршен за lounging,патување,одмор или јога,голф,трчање,џогирање,фитнес тренингот и други активности.Пред ставање на ред,ве молиме проверете специфична големина.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи