.

.

A|X ARMANI EXCHANGE Мажите Логото Графички Задниот Џеб Joggers

A|X ARMANI EXCHANGE Мажите Логото Графички Задниот Џеб Joggers

евалуација:

DEN 1852.32
Од стока
Во магацинот

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Органски памук француски тери.Drawstring.Во задниот џеб.Armani Exchange drawstring органски памук француски тери joggers со задниот џеб лого дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи