.

.

CTBAIER RLC-061 Hight Квалитет Замена Проектор Светилка за VIEWSONIC Pro8200 Pro8300

CTBAIER RLC-061 Hight Квалитет Замена Проектор Светилка за VIEWSONIC Pro8200 Pro8300

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

Компатибилни модели : за VIEWSONIC Pro8200 Pro8300. На сијалицата усвојува нова генерација на+ lampwick, и е опремен со високи перформанси матрица светлина контрола.Светлината е зголемен на повеќе од 90%, со што на слики доставени појасна и посветла, со истиот стабилни перформанси како оригиналниот производ.Оптимизиран режач дизајн им овозможува на стареење на било која позиција, целосно продолжување на животот на крушка, и светлината ќе бидат малку намален по 4000 часа, што е подолго од другите производи на пазарот и излез е подолго и постабилна.Овој производ е комплетен светилка модул со домување, кои лесно може да се замени по проекторот е исклучен.Инсталацијата не е завршена во рок од 5 минути без потреба за професионални оператори.Ctbaier е професионална производител и снабдувач на проекција извори на светлина.Таа има многу години на индустријата искуство.Секој фитил ќе поминат низ ригорозни тестирање пред да ја напушти фабриката.Тој е одговорен за опис на производот и 200-ден гаранција, и обезбедува одлични 30-ден незадоволителен замена и на било услов во рок од 12 часа повратни информации, па можете да го користите тоа сигурно и безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи