.

.

POA-LMP LMP-H201 Светилка за Sony HW10 HW15 HW20 HW30ES HW35ES HW50ES HW55ES VW80 VW85 VPL-HW10 VPL-HW15 VPL-HW20 VPL-HW40ES VPL-HW55ES VPL-VW70 VPL-VW80 VPL-VW85 VPL-VW90ES VPL-VW95ES VPL-GH10 LMP-H202

POA-LMP LMP-H201 Светилка за Sony HW10 HW15 HW20 HW30ES HW35ES HW50ES HW55ES VW80 VW85 VPL-HW10 VPL-HW15 VPL-HW20

евалуација:

DEN 1439.76
Од стока
Во магацинот

POA-LMP LMP-H201 Замена Проектор Светилка Одговара За Sony HW10 HW15 HW20 HW30 ES HW35 ES HW50 ES HW55 ES VW80 VW85 VW90 ES VPL-HW10 VPL-HW15 VPL-HW20 VPL-HW20 A VPL-HW30 VPL-HW30 ES VPL-HW30 AES VPL-HW35 ES VPL-HW40 ES VPL-HW50 ES VPL-HW55 ES VPL-VW70 VPL-VW80 VPL-VW85 VPL-VW90 ES VPL-VW95 ES VPL-GH10 VPL-VWPRO1 LMP-H201 LMP-H202 Замена Проектор Светилки.P0 A-LMP светилки го користат германскиот светлечки цевки и прецизност обложени reflectors, ви донесе ултра висока осветленост и дефиниција.Секоја светилка од POA-LMP е строго се тестираат пред пратката, и тоа е лесно да го инсталирате во вашиот лцд проектор.Ние сме специјализирани во проектор светилки решенија за повеќе од 10 години, и ние сме за цел да им обезбеди на клиентите со висока осветленост, долго светилка живот, стабилна светлина излез и точно појавување POA-LMP замена светилки. 180 Дена гаранција и 30 дена наплата; Сите пораки willl да се одговори во рок од 12 часа, и ние ќе се обидеме потрудиме да се врати нагоре.

Детални спецификации

Додатоци на производи