.

.

Ермитаж Од Robbe и Berking Sterling Silver Место Супена Лажица 7 1/4 Нова

Ермитаж Од Robbe и Berking Sterling Silver Место Супена Лажица 7 1/4 Нова

евалуација:

DEN 4536.00
Од стока
Во магацинот

Производител : Robbe во моделот Ермитаж Од Robbe Berking.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи