.

.

Круг од Моделот Бланкард Sterling Silver Gumbo Супена Лажица 7

Круг од Моделот Бланкард Sterling Silver Gumbo Супена Лажица 7

евалуација:

DEN 4536.00
Од стока
Во магацинот

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Портер Бланкард.Проверете ја нашата инфо серија за собирање на сребро на You Tube : КРУГ ОД МОДЕЛОТ БЛАНКАРД Sterling Silver GUMBO СУПЕНА ЛАЖИЦА 7; во моделот КРУГ ОД МОДЕЛОТ БЛАНКАРД.Тоа НЕ е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи