.

.

Роберт Брус од Graff, W & D Sterling Silver Крем Супена Лажица 6 1/4

Роберт Брус од Graff, W & D Sterling Silver Крем Супена Лажица 6 1/4

евалуација:

DEN 4536.00
Од стока
Во магацинот

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Graff, W И D. Тип : Лажица.РОБЕРТ БРУС ОД GRAFF, W, D Sterling Silver КРЕМ СУПЕНА ЛАЖИЦА 6 1/4; во моделот РОБЕРТ БРУС ОД GRAFF, W Д, Тоа НЕ е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи