.

.

Свети Облак од Gorham Sterling Silver Бујон Супена Лажица 5 1/4

Свети Облак од Gorham Sterling Silver Бујон Супена Лажица 5 1/4

евалуација:

DEN 4536.00
Од стока
Во магацинот

Производител : Gorham.Бренд : Gorham.Тип : Лажица.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 1850-1899. СВЕТИ ОБЛАК ОД GORHAMSterling Сребро БУЈОН СУПЕНА ЛАЖИЦА 5 1/4; во моделот СВЕТИ ОБЛАК ОД GORHAM.Тоа НЕ е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи