.

.

Среќа Бренд на Жените Slouchy Руно Sweatshirt

Среќа Бренд на Жените Slouchy Руно Sweatshirt

евалуација:

DEN 1135.44
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Екипажот вратот.Долги ракави.Кенгур џеб.Совршен за lounging или извршување на errands, оваа атмосфера sweatshirt направени од мека руно сплетам се намали за slouchy се вклопуваат и карактеристики на кенгур џеб.Пар со Среќа joggers или тексас за удобно, кул изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи