.

.

S21 Ултра Силикони Случај со Пенкало Замена за Samsung Галакси S21 Ултра 5G (Перо Пенкало,Случај/Црн)

S21 Ултра Силикони Случај со Пенкало Замена за Samsung Галакси S21 Ултра 5G (Перо Пенкало,Случај/Црн)

евалуација:

DEN 719.76
Од стока
Во магацинот

【 Материјал】Направени со премиум Силикони, мека и не е лесно да се деформирани.Тоа е многу текстура и трогателната се чувствуваат многу удобно. 【 Компатибилни Модели 】За Samsung Галакси S21 Ултра 5 G G988 (САД Верзија). 【 За по-продажбата на 】Ако има било какви не-човечки фактори проблеми со квалитетот, на гарантниот период е 180 дена.Ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 【 За Превозот 】предмети Превозот страна ,така што ќе го добиете веднаш по својата цел. 【 Пакет Вклучуваат】1 Силикони Случај,1 S Pen (4096 Нивоа на Притисок )+ 5 совети.Пакет Вклучуваат -1 Силикони Случај,1 S Pen (4096 Нивоа на Притисок )+ 5 совети.

Детални спецификации

Додатоци на производи