.

.

Галакси Забелешка 20 Ултра Специјалното Пенкало Замена за Samsung Галакси Забелешка 20/Белешка 20 Ултра 5G (Без Bluetooth) Перо Допир за S Pen (Мистик Црна)

Галакси Забелешка 20 Ултра Специјалното Пенкало Замена за Samsung Галакси Забелешка 20/Белешка 20 Ултра 5G (Без

евалуација:

DEN 239.52
Од стока
Во магацинот

Перо е беспрекорно се интегрира со Мото Забелешка стан, па можете да почнете да пишувате дури и без отклучување на телефонот.Функција - 4096 нивоа на притисок чувствителност. Тоа е како држи магијата paintbrush во рака, помагајќи да се подобрат креативноста!. Големи или мали раце се погодни!7. Добра вест за пациентите со опсесивно-компулсивно растројство!6.

Детални спецификации

Додатоци на производи