.

.

Renkforce Капацитивни Перото На Допир За Да Го Заклучите Сребро.

Renkforce Капацитивни Перото На Допир За Да Го Заклучите Сребро.

евалуација:

DEN 639.12
Од стока
Во магацинот

Повеќе игри забава Со Renkforce капацитивни перо, можете дури и може да се движите вашиот екран осетлив на допир уреди со уште повеќе прецизност право за игри.Кутија содржина : капацитивни специјалното пенкало.Компактен, лесен, издржливи, совршен за вашиот мобилен телефон, добра потпора.Тип на производ : перо.Боја : сребро.Идеална за намалување на отпечатоци од прсти на вашиот екран осетлив на допир компатибилен уред.Мазна Допрете, Пишувате и да се Подготви за Допир на Екранот Благодарение на микрофибер плетенка совет, на Renkforce Капацитивни Перо ќе биде многу мазни на сите touchscreens, допирање и пишување.Компатибилен со : универзална употреба за мобилен телефон smart таблет КОМПЈУТЕР.Мекото совет на крајот на пен нема да го оштети вашиот екран осетлив на допир уред.Новиот ергономски дизајн и microfibre плетенка совет обезбеди пријатен пишување искуство.Се создаде краток забелешка или едноставен дијаграм на вашиот екран осетлив на допир со Renkforce Капацитивни Перо – во секое време и насекаде.

Детални спецификации

Додатоци на производи