.

.

GEQWE Андроид ТВ Кутија 9.0,K10 ТВ Кутија 4GB RAM 128GB ROM S905X3 Quad-Core Двојна Бенд WiFi 2.4/5Ghz BT 5.0, 2.0 HDMI Поддршка 6K 3D/H. 265 Android Паметни ТВ Кутија,4gb+128gb

GEQWE Андроид ТВ Кутија 9.0,K10 ТВ Кутија 4GB RAM 128GB ROM S905X3 Quad-Core Двојна Бенд WiFi 2.4/5Ghz BT 5.0,

евалуација:

DEN 2198.40
Од стока
Во магацинот

5 GGPU : Мали-G31 MP2 FLASH : 32 GB/64 GB/128 GBSD RAM меморија : 4 GBMain Features OS : Андроид 10.0 ]Доаѓа со вграден-во 2.Што повеќе, овој ТВ кутија поддршка 3 D можете да уживате во визуелен празник.0 до 6 K Излез со HDR, CEC и HDCP 2,2, 6 [email protected] max резолуција output4 K2k hd декодирање : 6 K H.Можете исто така да проширување на меморијата преку micro SD картичка.0 читач на картички : SD/SDHC/MMC cards HDD датотечниот систем : FAT16/FAT32/NTFSSupport Превод : SRT/SMI/SUB/SSA/IDX+USBHigh Difinition видео излез : SD/HD max. 265] Ќе може да игра илјадници android игри во голем 6 K екран и да уживаат повисок квалитет искуство со помалку buffering.0 порта поддржува глувчето и тастатурата.

Детални спецификации

Додатоци на производи