.

.

TJLSS Троседот Столица -столици Footstools Мода Печурки Форма Дома Промена Чевли Столче Мултифункционален Троседот Ткаенина Столче

TJLSS Троседот Столица -столици Footstools Мода Печурки Форма Дома Промена Чевли Столче Мултифункционален Троседот

евалуација:

DEN 13717.20
Од стока
Во магацинот

★Цврсто дрво рамка структура, тврд материјал, стабилна поддршка, силна товарот. ★фланелен боксери ткаенина, полн со еластичност, без деформација. ★Висока јачина на гумени нозе, без бучава ќе бидат генерирани за да се спречи гребење на подот. ★Креативни и стилски печурки форма, таписерии и компактен, различни бои за да изберете од. ★Погодни за различни места, отоманската може да се користи како чевли клупата, шминка столче, облекување столче, кревет крајот столче, дневна соба слободно столче, троседот кафе на маса, столица и така натаму.Тип на производ : Печурки Stool Product спецификации : дијаметар 45см, висина 43cm Material : цврсто дрво рамка, јагнешко ткаенина, висока густина враќа sponge Style : Modern Applicable луѓе : возрасни, children Additional карактеристики : мулти-function Applicable сцена : дневна соба, спална соба, дома, во шкафче соба。、Погоден за различни места, отоманската може да се користи како чевли клупата, шминка столче, облекување столче, кревет крајот столче, дневна соба слободно столче, троседот кафе на маса, столче и 。Долготрајно седење не ќе пропадне, издржлив и не се деформирани.

Детални спецификации

Додатоци на производи