.

.

Omio Дрвени Тастатура и Глушец рачно изработени Полна Големина 2.4 GHz, Природно Дрво, Бамбус Безжична Тастатура и Глушец Комбо

Omio Дрвени Тастатура и Глушец рачно изработени Полна Големина 2.4 GHz, Природно Дрво, Бамбус Безжична Тастатура

евалуација:

DEN 1511.76
Од стока
Во магацинот

5 cm Warm Совети : На Тастатура и Глушец се веќе заменети со USB Приемник.2 cm Mouse големина (L x W x H) : 9.Костуми со Windows 2000/ 2003/ XP/ Vista/ Win7/ Win8/ Win10 OSSpecifications : Пренос на далечина : 7-10m Keys број : 108 keys Keyboard тежина : 520 g Mouse тежина : 80 g Package тежина : 0.82 kg Keyboard големина (L x W x H) : 46. Стави го USB приемник во компјутерска USB порта во рок од 10 секунди, се стави на тастатурата што е можно поблиску до приемникот. ❤ Притискање и глувчето за да имаат живот на повеќе од 5 милиони циклуси.4 GHz безжична поврзување на тастатура и глушец со еден USB приемник, USB приемник е внатре во batterie простор на дрвени тастатура.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако кодот не е поставен успешно, повторете горните чекори.Карактеристики : Енергија многоетапна заштеда mode More од 12 канали фреквенција подрипнувајќи, силна анти-мешање ability Supports компјутер спијам, се будам и автоматско спиење awake The глувчето резолуција е 1000-1500 DPIReceiving и пренос секогаш ќе биде во on-line mode Keyboard не се работи само за Mac КОМПЈУТЕР, така и за другите уреди кои карактеристики USB домаќин порта како проектор/ TV / Android OS итн.Ако тие не се поврзат едни со други, ве молиме следете ги овие Чекори : Тастатура : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи