.

.

NC 15W Безжична Автомобил Полнач Планината, Автоматски Магнетни Чи Брзо Полнење Автомобил Воздухот се Пропустливи Телефон Стојат Компатибилен со Компатибилен со iPhon

NC 15W Безжична Автомобил Полнач Планината, Автоматски Магнетни Чи Брзо Полнење Автомобил Воздухот се Пропустливи

евалуација:

DEN 1154.40
Од стока
Во магацинот

5 W 5 W безжични полнење за телефони.Брза безжична полнење бара адаптер или USB порт кој го поддржува брзо полнење.Во исто време, оваа магнетен автомобил безжичен полнач е компатибилен со Samsung, Huawei и други модели на мобилни телефони кои поддржуваат безжичен функции.Лесно да се прилагоди 360 степени за да се добие најдобар агол на гледање.Конектор тип : Type CPlace на Потекло : CN (Место на Потекло)Излезна моќност : 15 W / 10 W / 7.Ние постојано се тестирани на вшмукување/капацитет/носивост на производот и положено возачки испит тешка и за земјата вибрации.Безжична брзо полнење поддржува 15 W 10 W 7.Како да се користи-Стави го телефонот во близина на бел прстен на полначот, силен магнетизам автоматски ќе го привлече телефон на својата позиција.

Детални спецификации

Додатоци на производи