.

.

LAUT | Бесплатно Мирување | Прилагодливи Разноврсна Телефон Застане/Акции за Канцеларија Биро, во Живо Стриминг | Компатибилен со iPhone и Android паметен Телефон • Сребро.

LAUT | Бесплатно Мирување | Прилагодливи Разноврсна Телефон Застане/Акции за Канцеларија Биро, во Живо Стриминг

евалуација:

DEN 203.76
Од стока
Во магацинот

【Прилагодлива Висина и Мулти Агол】Слободни Стојат ви нуди различни агли и висина за да го прилагодите најдобро одговара на вашите потреби, да биде дека за повик или гледање на филм. 【Против пролизгување Заштитни Гумени Влошки】Опремени со анти-лизга гумени нозе, Слободни Стојат обезбедува цврст и издржлив се залагаме за вашиот телефон. 【Добро за live streaming】да ги Задржи вашите раце слободни и вашето биро јасно со Бесплатен Штанд.Компатибилен со Сите заеднички (i Phone и Android паметни телефони (4"~7" големина на екран).Материјали : Anodised Алуминиум, Гумени Влошки.Совршено дома на вашата канцеларија биро, кујна единица, или ноќни маса, Слободни Застане е повеќенаменска телефонот се залагаме за секоја средина.Најдобро место за да го чувате вашиот телефон на готовс, со прилагодлива висина и мулти агол опции.Направени од издржлив anodised алуминиум, со анти-лизга rubberised нозе, Слободни Застане е совршен придружник за вашиот телефон.Со широката употреба на живо стриминг, Бесплатен Штанд ги држи рацете да ви бидат слободни и биро јасно.Оптимизирање на вашиот подесување со Бесплатен Штанд.

Детални спецификации

Додатоци на производи