.

.

DLROJSL Бања Случај Водоотпорен Анти-Магла Контакт Телефон на Држачот за Ѕид Туш Телефон Носителот Компатибилен Телефон Под 6.8 за во Туш (Боја : Сина)

DLROJSL Бања Случај Водоотпорен Анти-Магла Контакт Телефон на Држачот за Ѕид Туш Телефон Носителот Компатибилен

евалуација:

DEN 1513.44
Од стока
Во магацинот

не е лесно да лупам исклучување, отпорни на компресија и да падне, не е лесно да се деформира.Ѕидот телефон носителот водоотпорен, ефективни анти-сензација, гледајте филмови & слушање музика & живеат натпревар, додека има туш или када, без да се грижиш за вода за да го оштети вашиот телефон.не е лесно да лупам исклучување, отпорни на компресија и да падне, не е лесно да се деформира.25 mm флексибилни допира екранот, слободно да се допре од внатрешноста на туш или када, ја прилагодите јачината, промена песни, играте игри, прелистувате на вести и слушање на вашата омилена музика.8 cm Material : ABS PETStyle : creative Capacity : 120 L.Уживајте во аудио и видео забава на сите времиња во bthroom, тоалет, кујна, итн.Анти-магла висока перспектива прозорец, дури и ако магла се генерираат за време на бања, тоа нема да влијае на јасноста на екранот на телефонот.

Детални спецификации

pattern:
plain
Color:
blue, white
Model:
Bathroom waterproof phone case
Item No.:
Bathroom Waterproof Phone Case
Specification:
19*10.5*2.8cm
Material:
ABS PET
Style:
creative
Capacity:
120L

Додатоци на производи