.

.

Shoulderpod S1 Професионални паметен Телефон Екипаж со Tripod Планината, Режисер Контрола, и Патник Стенд - Пакет со Manfrotto PIXI Алуминиум Мини Tripod Црна

Shoulderpod S1 Професионални паметен Телефон Екипаж со Tripod Планината, Режисер Контрола, и Патник Стенд -

евалуација:

DEN 503.76
Од стока
Во магацинот

На S1 е високиот квалитет на производот, конструиран и изграден во Европа за да бидат издржливи, ултра пренослив и лесни за употреба; - S1 е мувла-инјектира во високо отпорни на полимер и вклучува машински месинг инсерти и мека гума влошки.

Детални спецификации

Додатоци на производи