.

.

DIAOD Свитлива Биро Мобилен Телефон Носителот Застане за Универзална Десктоп Табела Мобилен Телефон Носител (Боја : Бела)

DIAOD Свитлива Биро Мобилен Телефон Носителот Застане за Универзална Десктоп Табела Мобилен Телефон Носител

евалуација:

DEN 2469.60
Од стока
Во магацинот

Ви благодариме!2.МУЛТИ-ГОЛЕМИНА КОМПАТИБИЛЕН : Овој пренослив мобилен телефон стојат на биро компатибилен со сите 4"-12.ВИСИНА&ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ : Овој мобилен телефон стојат носител е во согласност со ергономски дизајн.9 инчен мобилен телефон/tablet Product нето тежина : 200g MULTI-ГОЛЕМИНА КОМПАТИБИЛЕН : Овој пренослив мобилен телефон стојат на биро компатибилен со сите 4"-12.стојат може да биде складирање кога не е во употреба, и тоа не заземаат простор да се направи десктоп повеќе чисти.Поголем големина опрема може да биде премногу тешка, ве молиме да се прилагоди застане на соодветна висина за да се добие стабилна поддршка.3"), добар сопатник за мобилни телефони/ таблет дека може да се случи со вас.стојат може да биде складирање кога не е во употреба, и тоа не заземаат простор да се направи десктоп повеќе чисти.4 во прилагодливи опсег), аголот е прилагодлив помеѓу 5°~85°, обезбедувајќи ви удобно агол на гледање која ви помага да го поправи вашиот држење на телото и да се намали вратот и врати вирус.ВИСИНА&ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ : Овој мобилен телефон стојат носител е во согласност со ергономски дизајн.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ДИЗАЈН : рампа во грбот и долниот дел на овој мобилен телефон застане се целосно покриени од страна на анти-пропадна силикони, која може да обезбеди максимална заштита за вашиот уред од било гребнатини и слајд.

Детални спецификации

Додатоци на производи