.

.

Стиснете Јака за Кучиња со Тока Хром Нерѓосувачки Челик Prong Куче Синџир со Куче Ознака за Средни и Големи Куче Обука (Црна)

Стиснете Јака за Кучиња со Тока Хром Нерѓосувачки Челик Prong Куче Синџир со Куче Ознака за Средни и Големи

евалуација:

DEN 791.76
Од стока
Во магацинот

Q1 : Ќе го оцрни или рѓа лесно?. 【Prong Обука Јака со Ултра Силна Нерѓосувачки】:Задави јака за кучиња направени на сила хром позлатен нерѓосувачки челик врски со вистинска кожа конектор.Q2 : Ќе го изнесе pinches боли моето куче?.Топло совети : Земете го при туширање, пливање, или пот за еден подолг-траен сјај задржување.Биде релаксирана кога го користите овој краен случај јака додека сте на прошетка на вашето куче.На Prong јака е дизајнирана да престане да влече на кучиња со пецкање околу нивните necks, така што ќе може да се задржи на нив под лесна контрола.Не може да престане вашето куче да јадат ѓубре на патот при одење?.A6 : Сите наши малку јаки се добро спакувана во убава црна фланелен боксери торба дека се подготвени за kinki во секое време.Секој краен случај е полиран и се изедначи со круг sharpless завршува, без штета за вашите кучиња вратот.Вакуум-позлата е напредна технологија која обезбедува повеќе текстура површина, побогат сјајна сјај и подолго боја задржување.П5 : Која големина јас треба да се избере за моето куче ?.А2 : Совршен квалитет.Сакаме нашите кучиња преку познавањето и обука на нив!.Дизајнот на овој јака е врз основа на кучиња удобност и здравје, како и врз оваа основа, се користи за да се обучуваат вашето куче.На clasps се сигурни каде што не мора да се грижите за тоа падне или кршење.

Детални спецификации

Додатоци на производи