.

.

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Рагби Топка Знаме Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Салата Торба Патување Tote за Спорт Јога

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Рагби Топка Знаме Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Салата

евалуација:

DEN 887.76
Од стока
Во магацинот

【Монтажни Рамо, Рака】 : Мултифункционален дизајн, торба е опремен со прилагодливи и монтажни рамо, рака и duffel кеса за да се исполнат различни патување режими.Внатрешниот џеб може да се одржи пасоши, закуски, багаж ознаки, итн.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден. ♞Мулти-џеб дизајн, креирање на суво и влажно одделно складирање, мали џебови за чување на мали објекти, тоа е погодно да брзо да се најде она што го сакате.Голем duffle торба може да биде рака-врши, за еден shouldered, крос-врши, или може да се стави на багаж количка, што ќе ви овозможи да патуваат лесно.Не грижете се за вашиот duffle торба и предмети добивање влажни во дожд.Еден duffle торба може да се одржи на сите ваши работи, не се грижите за тешки и огромен suitcases.Мие, ги исклучите дамки со влажна избрише секојдневно.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето. ☃ На монтажни и прилагодливи поместена рамо ремени се удобно и мека, задоволувајќи различни патување начини, и да ги презентираат модерни форми во секое време, насекаде.Овој голем капацитет патна торба може да биде совршен придружник за вашето патување и добар помошник за вас да патуваат лесно!Функција : Голем капацитет, водоотпорни и отпорни на абење, здрав чанта и рамо, рака можат да се носат доволно тежина, удобен и издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи