.

.

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Сончоглед Сликарство Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Салата Торба Патување Tote за Спорт Јога

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Сончоглед Сликарство Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба

евалуација:

DEN 887.76
Од стока
Во магацинот

Тоа е совршен избор за носење на кеси за воздух патување.Дали некогаш сте го изгубиле вашиот куфер за време на патување?Дали сакате да имаат патна торба дека може да се одржи многу работи и може да се земе директно во авионот?Всушност, многу пати, вие само сакате да се преземат некои работи се неопходни за живот и оди каде што сакате да одите.Еден duffle торба може да се одржи на сите ваши работи, не се грижите за тешки и огромен suitcases. 【Монтажни Рамо, Рака】 : Мултифункционален дизајн, торба е опремен со прилагодливи и монтажни рамо, рака и duffel кеса за да се исполнат различни патување режими.Овој голем капацитет патна торба може да биде совршен придружник за вашето патување и добар помошник за вас да патуваат лесно!Функција : Голем капацитет, водоотпорни и отпорни на абење, здрав чанта и рамо, рака можат да се носат доволно тежина, удобен и издржливи. ☃ На монтажни и прилагодливи поместена рамо ремени се удобно и мека, задоволувајќи различни патување начини, и да ги презентираат модерни форми во секое време, насекаде. 【Трајни Патент & Свитлива】 : непречено двонасочна отворање/затворање на патент и пространа отворање на дизајн ви помогне лесно да се отвори/затвори и заштита на вашите лични предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи