.

.

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Бејзбол Спортски Ѕвезда Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Салата Торба Патување Tote за Спорт Јога

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Бејзбол Спортски Ѕвезда Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба

евалуација:

DEN 887.76
Од стока
Во магацинот

Овој голем капацитет патна торба може да биде совршен придружник за вашето патување и добар помошник за вас да патуваат лесно!Функција : Голем капацитет, водоотпорни и отпорни на абење, здрав чанта и рамо, рака можат да се носат доволно тежина, удобен и издржливи. 【Монтажни Рамо, Рака】 : Мултифункционален дизајн, торба е опремен со прилагодливи и монтажни рамо, рака и duffel кеса за да се исполнат различни патување режими.Тоа е совршен избор за носење на кеси за воздух патување. ❆Мулти-функција : Ова duffle перниче е многу погодна како студент торба, преку ноќ торба, спортска торба, викенд патна торба, плажа торба и јога торба.Мие, ги исклучите дамки со влажна избрише секојдневно.Внатрешниот џеб може да се одржи пасоши, закуски, багаж ознаки, итн.Еден duffle торба може да се одржи на сите ваши работи, не се грижите за тешки и огромен suitcases. ☃ На монтажни и прилагодливи поместена рамо ремени се удобно и мека, задоволувајќи различни патување начини, и да ги презентираат модерни форми во секое време, насекаде. ✭Свитлива и лесен за чување.Можете да се свитка тоа и чувајте го во шкафче кога не е во употреба.Уште поважно, сакате сè да оди глатко и да се вратат безбедно. 【Водоотпорен Солза-отпорни Ткаенини】 : 100% полиестер, weekender торба со здрав линија крои и подебели дното, машина за перење, машина за перење и миење на рацете се дозволени.

Детални спецификации

Додатоци на производи