.

.

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Succlent Кактус Flowerpot Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Салата Торба Патување Tote за Спорт Јога

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Succlent Кактус Flowerpot Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ

евалуација:

DEN 887.76
Од стока
Во магацинот

✭Свитлива и лесен за чување.На количка за патување tote зема многу малку простор.Тоа е совршен избор за носење на кеси за воздух патување.Овој голем капацитет патна торба може да биде совршен придружник за вашето патување и добар помошник за вас да патуваат лесно!Функција : Голем капацитет, водоотпорни и отпорни на абење, здрав чанта и рамо, рака можат да се носат доволно тежина, удобен и издржливи.Главната преграда е погодна за чување облека, обувки, козметика, спортски, лап-топ компјутери, и др.Дали некогаш сте го изгубиле вашиот куфер за време на патување?Дали сакате да имаат патна торба дека може да се одржи многу работи и може да се земе директно во авионот?Всушност, многу пати, вие само сакате да се преземат некои работи се неопходни за живот и оди каде што сакате да одите. ☃ На монтажни и прилагодливи поместена рамо ремени се удобно и мека, задоволувајќи различни патување начини, и да ги презентираат модерни форми во секое време, насекаде.【Голем Капацитет】 : 17.Еден duffle торба може да се одржи на сите ваши работи, не се грижите за тешки и огромен suitcases. ♠Имаат ист големи Дарови : Погоден како Божиќ подароци, ноќта на Вештерките подароци, роденденски подароци, и со подароци за жени, мажи, браќа, сестри и колеги.

Детални спецификации

Додатоци на производи