.

.

Vida Сина Потпишан Autographed Спортски Илустрирано Списание SI 3/27/72 BECKETT ГРБ

Vida Сина Потпишан Autographed Спортски Илустрирано Списание SI 3/27/72 BECKETT ГРБ

евалуација:

DEN 2399.76
Од стока
Во магацинот

Овој објект доаѓа со Beckett Автентичност (БАС ГРБ).ПОНИСКИ ЦЕНИ на нашите целиот Инвентар од 10.000+ предмети!.Vida Сини има лично потпишан од страна на оваа Full-Оригинални Спортски Илустрирано Списание.Сликата е ТОЧНО потпишан објектот ќе добиете.АВТЕНТИЧНОСТА = Оваа страна потпишан објект доаѓа со Beckett Автентикација Services (BAS) Нумерирани и Подесувате Доказ на автентичност налепница на Autographed објект и Beckett Сертификат за Автентичност (ГРБОТ) со појавување на серискиот број (a $30 вредност).Beckett Автентикација е еден од најдобрите Authenticators во светот, па купи со доверба, и да добијат ВИСТИНСКИ ДОГОВОР!.

Детални спецификации

Додатоци на производи