.

.

Стив Garvey Потпишан - Autographed Спорт Ѕ SI Покрива Само + Beckett ГРБ

Стив Garvey Потпишан - Autographed Спорт Ѕ SI Покрива Само + Beckett ГРБ

евалуација:

DEN 2159.76
Од стока
Во магацинот

Овој објект доаѓа со Beckett Автентичност (БАС ГРБ).ПОНИСКИ ЦЕНИ на нашите целиот Инвентар од 10.000+ предмети!.Стив Garvey има лично страна го потпиша овој Оригинален Спортски Илустрирано Списание Покрие само (во внатрешноста на списанието беше отстранет).Сликата е ТОЧНО потпишан објектот ќе добиете.АВТЕНТИЧНОСТА = Оваа страна потпишан објект доаѓа со Beckett Автентикација Services (BAS) Нумерирани и Подесувате Доказ на автентичност налепница на Autographed објект и Beckett Сертификат за Автентичност (ГРБОТ) со појавување на серискиот број (a $30 вредност).Beckett Автентикација е еден од најдобрите Authenticators во светот, па купи со доверба, и да добијат ВИСТИНСКИ ДОГОВОР!.

Детални спецификации

Додатоци на производи