.

.

Кадифен Мачка Душек Куче Кревети за Маче Куче Мачка Мат Кинолошки Милениче Материјали за Спиење Душеци Куче Кревет Мачка Кревет Мачка Перница Куче Мат(S,Сина)

Кадифен Мачка Душек Куче Кревети за Маче Куче Мачка Мат Кинолошки Милениче Материјали за Спиење Душеци Куче

евалуација:

DEN 883.20
Од стока
Во магацинот

Машина Перат : Машина за миење на нежни циклус, собори сува ниска.Прави да Патуваат Полесно : Ова куче кревет или мачка кревет е дизајниран за гајби, превозници, возила и во рамките на вашиот дом.Нема Повеќе Досадни Бои : Нашата симпатична миленичиња кревет мат доаѓа во розова, сина итн.Можете исто така имаат реверзибилна страна за да одговара на различни почетни décor.Може да се земе овој лесен и компатибилен милениче кревет насекаде вашето домашно милениче оди.Пакет Се Вклучени : 1 Компјутер Милениче Mat Material : Кадифен.Интимни Служба : Ние во голема мера вредност на нашите клиенти и сакате да биде комплетно среќен.Тип : Пет Mat Color : Кафе/Blue Washing стил : рака / механички wash Suit за : Мали, Средни и Големи Dogs Features : Ултра мека милениче перница, а удобна кревет за вашето куче или мачка.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Убавината Сон Е Реал : Мека и рамни милениче кревет мат за кучиња и мачки, кои се направени со висок квалитет кадифен и поместена со cottons.Оваа атмосфера гајба кревет е голема за да се заштити кутре?s ' рбетот, а е добра за постарите и хендикепираните домашни миленици.Топло мека Корални сомот за изработка на овој ултра удобно за вашето домашно милениче.

Детални спецификации

Додатоци на производи