.

.

DRFFVEcww Мачка Кревети за Внатрешна Мачки Удобно Симпатична Мачка Кревет Игра Кошница се Задржи Топло Мат Милениче Додатоци за Спиење

DRFFVEcww Мачка Кревети за Внатрешна Мачки Удобно Симпатична Мачка Кревет Игра Кошница се Задржи Топло Мат Милениче

евалуација:

DEN 2128.56
Од стока
Во магацинот

●Милениче кревет hasdesigned со не се лизга на дното, што лесно може да се фиксирани на плочка и тврдо кат од домот. ●Исполнет со високо еластична PP памук,. ●Мека, дише, висока еластичност. ●Не се лизга ткаенина на дното се зголемува триењето. ●Користење на меки и нежни кристал супер мека ткаенина.Производ материјал : кристал супер меки, PP cottoncolor : gray Size : 37*44cm/43*52cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи