.

.

HLMSKD Милениче Полулегнал Стол, Маче Меки Гнездо Топло Мачки Кревет за Спиење Мат Пет Мали и Средни Куче Куче Перница

HLMSKD Милениче Полулегнал Стол, Маче Меки Гнездо Топло Мачки Кревет за Спиење Мат Пет Мали и Средни Куче Куче

евалуација:

DEN 6546.00
Од стока
Во магацинот

Пренослив дизајн, лесно да се носат.Ткаенината е мека и кожа-пријателски, и се чувствува мазна.Удобно и мека, трајни и нечистотија-отпорни, нема притисок за долго време.Свежи и светли бои.Бидете сигурни дека вашето домашно милениче има добра спиење средина.Пренослив дизајн, лесно да се carry The е мека ткаенина и кожа-пријателски, и се чувствува smooth Comfortable и мека, трајни и нечистотија-отпорни, нема притисок за долго time Fresh и светли colors Make сигурни дека вашето домашно милениче има добра спиење environment Package вклучува : 1*домашно милениче гнездо (со исклучок на другите демо производи)забелешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm Thicken шифрирање, не е лесно да пропадне, не е лесно да се деформира.

Детални спецификации

Додатоци на производи