.

.

Домашно Милениче Кревет,Мека Долго Кадифен Црвена Мачка Кревет Круг Мачка Кревет Куќа Круг Миленичиња Куче Кревет За Мали Кучиња, Мачки Гнездо Зима Топол Кревет За

Домашно Милениче Кревет,Мека Долго Кадифен Црвена Мачка Кревет Круг Мачка Кревет Куќа Круг Миленичиња Куче Кревет

евалуација:

DEN 1312.80
Од стока
Во магацинот

Материјал : Корални Руно.Удобно, вашето милениче ќе се чувствуваат одлично кога седи тука.Миленичиња кревет е опкружен со мека ткаенина, тоа е меки и меки на допир.Стилски и модерен за денес е дома.Со цел да се направи миленичиња спиење поудобно, и живеат подолго, да ги исполнуваат желбите на миленичиња љубовници.најдобриот подарок што може да им даде на вашите миленичиња!Совршен за куче, маче, bunny, или други животни.Големина Име : 40cm Material : Корални Руно.

Детални спецификации

Додатоци на производи