.

.

TUOBANGDER Милениче Зима Куќа Кревет Мачка Cattery Топло Троседот Мали Мат Спиење Троседот Cattery Затворен Душеци Перница Смирувачки Кревет Зима Кинолошки за Мачките и Кучињ

TUOBANGDER Милениче Зима Куќа Кревет Мачка Cattery Топло Троседот Мали Мат Спиење Троседот Cattery Затворен

евалуација:

DEN 1284.00
Од стока
Во магацинот

【Производ Материјали】 Кристал Сомот ; Производ Во Боја : Жолта/Розова.Поради Светлината И на Екранот Разлика, Објектот е Боја Може да Биде Малку Поинаков Од Слики,ви Благодариме За Разбирањето. 【TUOBANGDER】 Е Посветена на Обезбедување На Најдобри, Повеќето Достапни И Најбезбедно Производи Да се Грижи За Вашите Миленици И Вашиот Малку Ангели.4") L : 60*50*6cm(23.Ве Молиме Овозможи Мало Отстапување За Мерење.Ве Молиме Овозможи Мало Отстапување За Мерење. 【Fitmens】За Сите Мачки И Мали Средни Gogs.Нашите Производи Се Изработени Од Еколошки Одржливи Материјали.4') Производ Материјали : Кристал Сомот Производ во Боја : Жолта/Розова Количина : Исто Како На Сликата.Бренд Вовед : Ние Сме TUOBANGDER.【Производ Големина】 M : 45*38*6cm (17.Поради Светлината И на Екранот Разлика, Објектот е Боја Може да Биде Малку Поинаков Од Слики,ви Благодариме За Разбирањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи