.

.

QYBKJDS Милениче Гнездо Зима и Топло Мачка Спиење Кревет Милениче Мат Погоден за Мали и Средни домашни Миленици (Боја : 2, Големина : 70cm)

QYBKJDS Милениче Гнездо Зима и Топло Мачка Спиење Кревет Милениче Мат Погоден за Мали и Средни домашни Миленици

евалуација:

DEN 290.40
Од стока
Во магацинот

1. Лесен и пренослив,мала тежина, лесно да патуваат и да го носат. 2. Ова домашно милениче кревет може да го задржи вашето домашно милениче удобно дома и во текот на отворено патување. 3. Ова домашно милениче креветот чува вашето домашно милениче топло во зима. 4. Ние обично препорачуваме за перење со рака и сушење на подот. 5. Ова домашно милениче кревет е лесно да се грижи за,што го прави полесно за вашето домашно милениче да се одржи удобно и чист простор за спиење.Бојата може да се разликува малку во зависност од monitor Due за рачно мерење, може да постојат грешки, ве молиме овозможи разлика од 1-2 CM, ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи