.

.

Yinpecly 9x16mm Круг Главата Бакар Солидна Занитвам Завртки сврзувачки елементи за Електрични Апликации DIY Месинг Нож се Справи со Заковки 50Pcs

Yinpecly 9x16mm Круг Главата Бакар Солидна Занитвам Завртки сврзувачки елементи за Електрични Апликации DIY

евалуација:

DEN 1855.20
Од стока
Во магацинот

【Долг животен Век】-Нашата цврста заковки беше направен од висок квалитет на бакар, безбедно, не-токсични, стабилна и трајни, отпорни на корозија.Yinpecly Бакар Солидна Rivet Specifications Product Име : Бакар Солидна Rivet Brand : Yinpecly Material : Copper Color : Copper Riveting род должина : 16mm/0.Тие, исто така, дојде во рака, кога се работи со платно и други видови на здрав ткаенини и текстил. 【Круг Главата Дизајн】-Нашите заковки се дизајнирани со тркалезна глава, што го прави инсталација полесно, тоа може да биде инсталиран во секунди форма едната страна од работа. 【Погодно Да се Носат】-Овие корисна gadgets, се во мал и лесен, со исклучителна детали, кои се одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини.35 инчен; Род дијаметар : M5; Возбудлив род должина : 16mm/0.

Детални спецификации

Додатоци на производи