.

.

Домашно милениче Софа Кревет-Правоаголни Милениче Софа Кревет Погоден за Мали и Средни Кучиња и Мачки, Кадифен Мачка Софа Кревет со Отстранлив и Перат Поклопецот Н

Домашно милениче Софа Кревет-Правоаголни Милениче Софа Кревет Погоден за Мали и Средни Кучиња и Мачки, Кадифен

евалуација:

DEN 1007.76
Од стока
Во магацинот

Повеќе избори : пет кревети се погодни за средни и мали кучиња и мачки од која било големина. (S : 17.7"x13.8"x7"/ L : 23.6"x17.7"x7" во) правоаголна душек, исто така може да се постави на било подигнато куче кревет за повеќе специфични инструкции за перење, ве молиме обратете се до висат ознака и/или цвест етикета.По-продажбата на гаранција : Овој производ обезбедува 90-ден ограничена гаранција за материјалните недостатоци.Ве молиме дајте ни повратни информации во време ако имате било какви проблеми при користење.

Детални спецификации

Додатоци на производи