.

.

Hengz Куче Чекори 2 Слоеви Куче по Скалите за Кревет 30 35 20cm Анти Лизга Играчка Подарок Милениче Рампата Скала за Кучиња Mesh Ткаенини Куче Троседот, кој се одвојува

Hengz Куче Чекори 2 Слоеви Куче по Скалите за Кревет 30 35 20cm Анти Лизга Играчка Подарок Милениче Рампата

евалуација:

DEN 678.24
Од стока
Во магацинот

Премиум Материјал : Оваа 2-слој дизајн мал чекор, со надворешен направени од дише решетката ткаенина и внатрешниот слој направен од мек сунѓер, нема да ја изгуби формата.Не се лизга на дното.Лесен за Чистење : Пет Скали Чекор маска може да бидат целосно отстранети и измиени.Поле на Примена : Тоа може да носи 121lbs, погоден за повеќето кучињата и домашните миленици, за домашни миленици кои им е потребна помош, за домашни миленици кои страдаат од артритис, а болка при одење на софи или кревети, возила, за да го намалите стресот и болката.Побезбеден Дизајн : во Споредба со право агол куче по скалите, криви се пошироко и не е премногу стрмен, намалување на кучето е страв од качување.Пет Скали : им Помогне на кучиња или мали домашни миленици се движат од едно до друго место, и ти скалите може да се користи за долго време.За мали кучиња и некои од постарите кучиња, постои чувство на стабилност.

Детални спецификации

Додатоци на производи