.

.

Ортопедски Куче Кревет Висока Еластични Пена Поддршка Куче Душек, Не се Лизга Милениче Кревет за Куче Троседот со Отстранлив Патент Покрива, Погоден за Мали, Средн?

Ортопедски Куче Кревет Висока Еластични Пена Поддршка Куче Душек, Не се Лизга Милениче Кревет за Куче Троседот

евалуација:

DEN 499.20
Од стока
Во магацинот

Пена, исто така, нуди шок апсорпција дека е корисен за постарите кучиња, особено оние со артритис, се опоравува од операцијата, или страдаат од други мобилност прашања.Удобно & Издржливи Ткаенини - Мека и удобна краток кадифен ткаенина создава дополнителна атмосфера И со PP памук потпирачи за глава на две страни за вашето домашно милениче пал секоја вечер.Мијат со некои благ детергент потоа се исуши целосно за следната употреба.Отстранлив капак е машина перат.Ние сме сигурни дека нашата удобно куче кревет ќе го направи вашето домашно милениче љубов.Тренди комбинација се вклопуваат во секоја соба оркестарот.Анти-пропадна дното - На дното е дизајниран со пластични drips, кои ефикасно ја спречува лизгање и да се избегне куче кревет од некогаш лизгачки наоколу.Куче Кревет Големина - 55x45x13cm/70x50x15cm/90x70x17cm/110x90x20cm, Погоден за кучиња тежина под 4 KG/12 KG/30 KGR.Добра Поддршка - софа кревет е исполнет со премиум сунѓер, рамномерно дистрибуира домашно милениче тежина да се намали притисокот на зглобовите & коскени области.Креветот карактеристики класичен троседот дизајн со двострани bolsters кои промовираат безбедност и да се обезбеди дополнителни високо-лофт перница поддршка за глава resters, како и пријатна nestling дупки за burrowers.

Детални спецификации

Додатоци на производи