.

.

CRFYJ Нерѓосувачки Челик Watchband Случај за Apple Види Бенд 44mm 40mm Метал Серија 7/6/SE/5/4/3/2 Кореја за IWatch Измена 42mm 38mm (Боја : Розово Злато, Големина : 42mm)

CRFYJ Нерѓосувачки Челик Watchband Случај за Apple Види Бенд 44mm 40mm Метал Серија 7/6/SE/5/4/3/2 Кореја за

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

【Компатибилен】 Случај 38mm , 40mm , 42mm , 44mm само за Apple Види Серија 7 6 SE 5 4 3 2. 【Шок Доказ iwatch Случај】Целосна покриеност заштитни случај за apple се види.Солиден капакот е изработен од легура, снабдување посилна заштита. 【Изградена-во Калено Стакло】ЛУКСУЗНИ метал случај за iwatch серија со вграден-во стакло екран заштитник, заштита на вашата iwatch површина од Нула. 【Наплаќаат Директно】Легура долниот капак, заедно со транспарентни ултра-тенок филм.Наплаќаат директно, без отстранување на нашата види случај. 【Големина】Силикони Watchband 38mm , 40mm , 42mm , 44mm одговара за 150-205mm (5.90"-8.07") зглоб големина.Ве молиме проверете со вашиот apple види модел и вашиот зглоб големина пред да купите. (не вклучувајќи ги види). (не вклучувајќи ги види).

Детални спецификации

Додатоци на производи