.

.

Flyuzi 20mm Појас Печатење Силикони Watchband Рака за да се Види GT 2 42mm Хривнија Wristband Рака за Huami Amazfit BIP Младите лајт (Бенд Боја : Светло Сина, Бендот Ширина : 20mm)

Flyuzi 20mm Појас Печатење Силикони Watchband Рака за да се Види GT 2 42mm Хривнија Wristband Рака за Huami

евалуација:

DEN 828.00
Од стока
Во магацинот

Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални отвор Погоден За врвка за околу Обемот : 150-200 MM пропусниот Опсег : 20mm.Краток појас : 98mm долг појас : 135mm Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Мекоста е умерен, носат многу comfortable Easy да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб.Модели за избор : За да се ВИДИ GT 2 42mm.Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.

Детални спецификации

Додатоци на производи