.

.

NICKSTON Врежана Орел Главата Гледајќи Право Кожа Бенд Компатибилен со Apple 38mm 40mm 42mm 44mm Види SE 6 5 4 3 2 1 Сите Серија Браун Рака (3. Црна Боја Мазна Тока, 38mm Види Случај Големин

NICKSTON Врежана Орел Главата Гледајќи Право Кожа Бенд Компатибилен со Apple 38mm 40mm 42mm 44mm Види SE 6 5

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

11" - 130mm / Краток Рака Должина 3.Чистење : Бидејќи овој бенд е направен од природни материјали, тоа ќе мувла на вашиот зглоб и развој на возраст од патина заврши со текот на времето.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!Smartwatch НЕ е Вклучен !!.5" ( од 150mm до 216mm).Овие модели ќе имаат возраст изглед, кој е привлечен за клиентите кои се во потрага по уникатен, модерен, гроздобер рустикален изглед.Опис на производот : Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 42mm 44mm Сите Серија Димензии на Бендот : Долга Рака Должина 5.Кожа може да се исуши, особено кога се изложени на вода.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.78" - 20mm / Бендот Дебелина 3mm Premium Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Направена Врежана Мотив.Една Универзална Големина Одговара на врвката за околу Големина од 6" до 8.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Одберете Види Случај Големина и Тока Адаптер Боја Дизајн од Варијации Мени.Компатибилен со Apple Види SE 6 5 4 3 2 1 Сите Серија - Сите Модели 38mm 40mm 42mm 44mm !Smartwatch НЕ е Вклучен !!!Проверете Опис на Производот за Дополнителни Информации.

Детални спецификации

Додатоци на производи