.

.

Flyuzi Рака за Samsung Галакси Watch 3 45mm 41mm/Активни 2 46mm 42mm amazfit малку/GTS Магнетни Јамка Бенд Хривнија Huawei GT/2/2e Рака (Бенд Боја : Кафе, Бендот Ширина : Галакси Активни)

Flyuzi Рака за Samsung Галакси Watch 3 45mm 41mm/Активни 2 46mm 42mm amazfit малку/GTS Магнетни Јамка Бенд Хривнија

евалуација:

DEN 1297.44
Од стока
Во магацинот

Широк Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm/Галакси Види 46mm/Опрема S3 Граница/Класичен,Овие 22mm повлечи се види бендови лас одговара за било види дека се користи 22mm пролет барови,ве молиме проверете ја вашата види модел пред да го купите.Премиум Материјал : Направена од врвот, од не ' рѓосувачки челик,облека-отпор,со голема цврстина и отпорност на отпор.Меки и удобни чувство на допир со прилагодливи мрежа јамка на вашиот зглоб,тоа е совршен за ден на ден се носат.Прилагодливи Магнет Затворач Дизајн : Не треба да се бориме со нервни-racking токи, со цел да се обезбеди вашите види бенд повеќе.Не тока потребни за, само лесно да се држи и да го заклучите вашиот галаксија види 3. Надградба на Вашиот Галаксија Види : Mesh Јамка Големина одговара 5.5"-8.5" (140mm-215mm) зглоб.Се занесе во безвременски дизајн види рака!Лесно да го инсталирате,можете да го трампа лесно и назад со различни бои или други Види бенд.Уживајте во 100% РИЗИК ШОПИНГ ИСКУСТВО : Ако не сте апсолутно воодушевени со нашиот премиум галакси watch 3 бендови, само нас контакт и ние ќе издаде брза замена или целосно рефундирање на вашите пари, на лице место!Без прашања праша!.

Детални спецификации

Додатоци на производи