.

.

Дрвени Плоштадот Јадење Одржлив Материјал Служи Фах Носат Tumblers Чаши Дрвен Материјал Кујна Јадење Појадок Служи Храна Чисти Уредната Пиење(1471.5 СМ)

Дрвени Плоштадот Јадење Одржлив Материјал Служи Фах Носат Tumblers Чаши Дрвен Материјал Кујна Јадење Појадок

евалуација:

DEN 237.36
Од стока
Во магацинот

Може да се користи и во затворени простории и на отворено.) Големина 3 : 14 x 7 x 1,5 см / 5.Основата на послужавник е намерно се чува јасен за да се направи тоа лесно да се носат tumblers, чаши, чаши, лименки и шишиња без ѓубрето над нив.Може да се користи и во затворени простории и на отворено.Ве молиме користете само благ сапун или чистење да се мијат перница и секогаш да се избегне било силна када чистење хемикалии кои можат да предизвикаат оштетување на перница и вшмукување чаши.Исто така, може да биде алтернативно користи во workspace како канцеларија биро организаторот за датотеки, e-mail, documents, итн. Изработени од дрвен материјал, издржливи и отпорни на расипување.Изработени од дрвен материјал, издржливи и отпорни на расипување.59 инчен (appr.Одлично за служат на чај, кафе, закуски, вода, пијалаци и секоја храна.Одлично за служат на чај, кафе, закуски, вода, пијалаци и секоја храна.) (Изборен) Пакет се Вклучени : 1 x Служат Фах Информации : 1.Основата на послужавник е намерно се чува јасен за да се направи тоа лесно да се носат tumblers, чаши, чаши, лименки и шишиња без ѓубрето над нив.Одлично за служат на чај, кафе, закуски, вода, пијалаци и секоја храна.71 инчен (appr.) Големина на 2 : 16.Може да се користи и во затворени простории и на отворено.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Material:
Wood
Size 1:
20.5 x 8 x 2cm / 8.07 x 3.15 x 0.79 inch (appr.)
Size 2:
16.5 x 8 x 1.8cm / 6.50 x 3.15 x 0.71 inch (appr.)
Size 3:
14 x 7 x 1.5cm / 5.51 x 2.76  x 0.59 inch (appr.)  (Optional)
Package Included:
1 x Serving Tray :
Notice:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
2.Please use only mild soap or cleanser to wash the pillow and always avoid any strong bathtub cleaning chemicals that may cause damage to the pillow and the suction cups. :

Додатоци на производи